Reklama OSB!

Temat jest dosyć znany ponieważ w obecnych czasach buduje się dużo i wszędzie – mówimy oczywiście o miastach. Mowa tu też oczywiście o nowych blokach, które stawiane są przez deweloperów. Wyrastają one jak grzyby po deszczu. Jest się oczywiście z czego cieszyć, chociaż ceny mieszkań wciąż rosną pomimo sporej podaży, nadal cieszą się sporym zainteresowaniem. Podobnie jest w Kielcach, gdzie powstają nowe budynki, osiedla, np. przy ulicy Lecha.

Dobrych fachowców od remontów i prac wykończeniowych na rynku nie brakuje. Drugą sprawą jest oczywiście jakość wykonywanych przez nich usług oraz ich zakres. Kupując nowe mieszkanie i planując jego wykończenie musimy mieć kilku fachowców. Zaczynamy oczywiście od prac wykończeniowych takich jak zabudowy gips-karton, szpachlowanie i malowanie. Później montaże i instalacje poszczególnych elementów i sprzętu domowego. 

W jaki sposób znaleźć dobrego fachowca? Oczywiście większość z nich działa z polecenia. To jest dla nich najpopularniejsza forma zdobywania nowych klientów. Gdy zapytacie dobrego fachowca o tę kwestię, zapewne usłyszycie – “proszę Pana nie mam terminów, mam dużo klientów z polecenia”. Nie czarujmy się jednak, klientów nigdy nie jest za dużo i o każdego trzeba powalczyć. 

Oprócz poleceń oczywiście jest Internet,. Można tu szukać, wertować. Słowa kluczowe? Zależy czego szukamy im mniej konkretnie tym trudniej. Ulotki? W skrzynkach mamy ich tyle, że nawet często nie odróżniamy jednej od drugiej. Zaś sama ich obecność często denerwuje. 

Każda winda w nowym bloku zabezpieczona jest płytą OSB. Ma to na celu jej ochronę do momentu, aż większość lub wszyscy nowi lokatorzy wykończą swoje mieszkania. To według mnie jest jeden z lepszych nośników reklamowych. Nie na ulotki, nie na piękne szyldy. Najlepiej trafiają wpisy fachowców – często czarnymi markerami. Ulotki tak jak wspomniałem wyżej stają się niezauważalne. Ludzie przestają widzieć piękne grafiki, bo jest ich dużo i wszędzie. Teraz liczy się prosty przekaz. 

 Nowy lokator zakładając, że wykończy mieszkanie, wprowadzi się, ale jeszcze brakuje mu kilku rzecz jeździ codziennie tą windą. W windzie zawsze jest chwila na pokonanie kilku pięter, a co za tym idzie na zapoznanie się z treściami zamieszczonymi w środku. I tutaj jest strzał w “10”. 

Akurat potrzebuję elektryka do podpięcia płyty indukcyjnej – po co szukać w Internecie? – koleś tu był, pewnie komuś to wykonał – dzwonię! 

Potrzebuję lustra, lakobelu – no i jest – prosty, czytelny przekaz – kolejny fachowiec robił tu więc ktoś mu zaufał. Dzwonię!. 

Po telefonie okazuje się, że fachowiec robił u mnie w bloku kilka realizacji – nie ma co szukać dalej – niech Pan przyjedzie na pomiary.

Fachowcu – płyta OSB to bardzo doby nośnik reklamowy. Oczywiście bez przesady, cudów nie uczyni, ale wg mnie jest bardzo praktyczny. Klient, który potrzebuje konkretnych usług na końcu prac w mieszkaniu często jest zmęczony już całością tych prac. Podejmuje szybko decyzję, bo chce mieć to już z głowy. Nie musi być pięknej ulotki, wystarczy dobry wpis – prosty i konkretny – to działa i jest za darmo!