usługi malarskie w kielcach

szybki kontakt

malowanie agregatem w kielcach

Malowanie natryskowe to jedna z naszych głównych specjalizacji. Posiadamy profesjonalny sprzęt, bardzo dobrej jakości dzięki któremu osiągamy dużą wydajność. Malowanie agregatem to przede wszystkim skuteczna metoda w malowaniu dużych powierzchni. 

Malowanie natryskowe stosujemy głównie przy realizacjach gdzie występują duże powierzchnie do malowania. Agregat malarski wykorzystujemy głownie przy malowaniu deweloperskim, malowaniu hal i obiektów przemysłowych.

Dla Klientów indywidualnych mamy jednak niespodziankę! Od lat z powodzeniem metodę tę wykorzystujemy przy pracach w mieszkaniach. Malowanie agregatem z powodzeniem sprawdza się też w mniejszych realizacjach. Dzięki temu naszym Klientom możemy zaproponować o wiele szybszy czas realizacji. 

malowanie tradycyjne w kielcach

Oprócz malowania natryskowego agregatem wykonujemy również to tradycyjne – wałkami i pędzlami. Tradycyjne metody są oczywiste przy mniejszych powierzchniach lub doborze większej ilości kolorów. 

 Malowanie tradycyjne to według wielu ludzi prosta sprawa. Przez lata naszych doświadczeń spotkaliśmy się jednak z przypadkami, że i to tę rzecz trzeba wykonywać solidnie. Podstawą do dobrego malowania jest oczywiście odpowiednie przygotowanie ścian i doświadczenie w tym temacie. 

Na rynku obecnie dostępne są różne rodzaje farb. Posiadamy doświadczenie w malowaniu wszelkimi rodzajami farb. Malujemy pomieszczenia wewnątrz jak i elewacje budynków. 

Współpracujemy na stałe od lat w hurtownią budowlaną
Wykonawca oraz zaopatrujemy naszych Klientów w farby marki Caparol z salonu farb Caparol Color House w Kielcach.